Neler oluyor hayatta

Yazıya başlarken CHP’den yeni bir haber geldi. Yeni bir yumurta desek daha doğru, konuyu CHP’den sorumlu gazeteci arkadaşımız Başak’a sordum, karşılıklı kahkahalar atıp güldük ağlanacak halllerine sonra da AKP’nin balına imrendik. Muhalefeti CHP olan iktidardan daha daddlu ne olabilür?

Türkiye’de yıllardır süregelen Kurban indira gandilerine son vermeyi hedefleyen bir Kurban Kesim Modeli üzerinde yoğunlaştım nicedir. Önder Sav CHP aşiret partisi değildir demiş bu arada, e siz aşiret lideri değil miydiniz bin yıldır??

Neyse, Teofilo her paralı asker gibi aklına esmiş şehri terketmiş, paralı askerlerden kurulu Trabzon takımı üst üste kazanmaya, oligarşinin temsilcileri tel tel dökülmeye, Bursa avrupa arenasına uyum sürecini uzattıkça uzatmaya, oğluşum Kuzey garaja gajar demeye, Harun Çelik beş paralık adamlara yeni lira muamelesi çekmeye, Yavuz Saltık günün 24 saati Trabzon için ne yapabilirim rüyasına yatmaya, Selçuk ve Ceyhun medya marifetiyle oligarşiye transfer olmaya , vesaire vesaire, devam ediyor.

Volkan Konak’ın oğlu olmuş, Selmacanımız Şimal’e en güzel armağanı vermiş, pastırma yazı başlamış ve daha bir sürü…

Seni Çengelköy’ünden asmalı İstanbul

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: