BİR KEZ DAHA SATILDIN TRABZON! HÜRRİYET OKUYUP LİG TV İZLEMEYE DEVAM ET TRABZON!

Şenol Güneş’in görüntülü basın toplantısını canlı yayınlamayan Lig Tv ve onun başındaki Şansal Büyüka kaç paralık kurum ve adam olduklarını taraflı tarafsız herkese bir kez daha belgelediler.

Lig boyunca Şenol Güneş’in açıklamalarını övgüyle ekrana getiren Lig Tv ve Şansal Büyüka, belli ki Şenol Güneş “markasının” kamuoyu nezdindeki inandırıcılığından korkmuş ve  her hırsız gibi kendi rezilliklerinin afişe olmasına aracılık etmemişlerdir. Kendileri açısından bir sorun yok elbette,  sorun şu ki Trabzonsporluyum diyen  yüzbinlerce kişi bu Lig Tv ve onun başındaki Şansal Büyüka’ya maddi destek vermeye devam etmektedir. 

Şenol Güneş’in,  malum takımın yayın organı gibi yayın yapmakla itham ettiği gazetenin, halen Trabzon sınırları içinde en çok satan gazete olması da Trabzon açısından utanç verici bir durumdur. Alenen katledilen bir takım ve onun teknik direktörüne,  en demokratik yollardan biri olarak bu gazeteyi de boykot ederek   bile destek veremeyen Trabzon  halkının kimseden şikayet etmeye hakkı yoktur.  Lafın tamamı aptala söylenir.

 Şenol Güneş gibi bir değerin, eleştiri veya övgü konusunda Hürriyet gazetesi seviyesine düşmesini bekleyemeyiz, ancak mesaj çok açıktır;

EY TRABZONSPORLULAR;

İSTANBUL YEREL MEDYASININ EN ÇİRKEF TEMSİLCİSİ HÜRRİYET SPOR SAYFASI GÜCE TAPICILIĞI BIRAKANA KADAR BU GAZETEYİ ALANLARIN ŞANSAL BÜYÜKA’DAN FARKI YOKTUR, KÖTÜLÜĞÜN ÇEŞMESİNE SU TAŞIMAYIN!

EY TRABZONSPORLULAR;

VAROLUŞUNU İSTANBUL TAKIMLARININ UŞAĞI OLMAYA ADAMIŞ LİG TV  VE ONUN BAŞINDAKİ BEYAZ TÜRKLERİN  UTANILASI DURUŞLARINA DESTEK OLMAYIN VE LİG TV ABONELİKLERİNİ İPTAL ETTİRİN!

EY TRABZONSPORLULAR;

BU KÖTÜLÜĞE KARŞI İYİLİĞİN,

BU GÜNAHA KARŞI SEVABIN

BU OMURGASIZA KARŞI ADAMIN,

BU GÜCE TAPANA KARŞI HAKKA TAPANIN,

BU NAMUSSUZLUĞA  KARŞI NAMUSUN,

BU SINIRLARI BELLİ ÇAKMA DEMOKRASİYE KARŞI HARBİ ADALETİN,

BU ŞEREFSİZLİĞE KARŞI ŞEREFİN MÜCADELESİDİR.

Sedat Tunalı lig tv aboneliğini iptal ettireli çok oldu, zira onları maskeleri gerçek yüzlerini saklamaya yetmiyordu, artık tüm Trabzonsporlular bu orta oyununa bir kez daha tanık olarak, umar ve dilerim ki Sedat Tunalı ile aynı noktaya gelmiştir.

Hala anlamayanlar için;

Şansal ve İstanbul Yerel Basını için Trabzonspor bu ligin “ renklerinden” biri olarak kaldıkları müddetçe ondan iyisi yoktur, ama iş ciddiye bindiğinde işte böyle maskeleri düşer ve burada sıralamaktan utanç duyduğumuzu çukurlaşmaların özneleri olarak çıkarlar karşınıza

Üvertür olmayı içine sindirenler Hürriyet te okuyabilir, Lig Tv de izleyebilir.

Seçim sizin. Ama unutmadan, her seçiş bir vazgeçiş doğurur.

“BİR KEZ DAHA SATILDIN TRABZON! HÜRRİYET OKUYUP LİG TV İZLEMEYE DEVAM ET TRABZON!” için 6 cevap

 1. herşeyin sebebi o kocaman görünen aykut küçümendir arkadaşlar….. başarı yolunda herşeyin mübah olduğuna inanan adam sandığımız küçümen…… umarım onun yakasınada yapışacak madara olmak aldığı ahh lar umuyorum çıkacak….

  Beğen

 2. Bir de biri eski futbolcu üç kişi ile yorum yapan tv kanalı var elbet. Adamlar alenen seviniyorlar, hani nerdeyse sevinç çığlıkları atacaklar… Bence de bizi hiçe sayanları biz de saymayalım. Burak kardeşim takımın dağılmasını sorun yapmayalım. Gidene dur denmez. Önemli olan bu gidişten sonra anka kuşu gibi tekrar doğmaktır ki bu camiada bu güç fazlası ile var. Ama artık duygusal havamızdan silkinip, işe yarar transferler yapıp, bizden gidenler sıkı rakip olmak gerektiğinin farkında olmalıyız. Sevgiler…Bu arada Sedat bey sizden özür diliyorum Burak kardeş sizden ümitvar sözler istemiş, araya girmiş bulundum haddim olmayarak, selamlar….

  Beğen

 3. Sedat Abi,

  Selçuk ve bence daha önemlisi Egemen gitti. Hem de rakiplerimize gittiler. Umut gitti ve daha da önemlisi Trabzon’un tek zeki futbolcusu Colman dönmeyecek gibi. Başarıyı takım olmasıyla yakalayan Trabzonspor’un kolu kanadı kırıldı.
  Dibe vuduk resmen, moralim çok bozuk. Lütfen umutvar birşeyler yaz bizi ayağa kaldır 😦

  Not: LigTV’yi ben de sevmiyorum ama nerede seyredeceğiz maçları? Bizim yapmamız gereken bir toplumsal baskı grubu oluşturup bizi karşılarına alacak cesareti onların elinden almaktır. Şu anda olan biten de odur. Adamların adil olmak, adam olmak gibi bir derdi yok. Ne söylerse daha çok para kazanacaksa onu söylüyorlar.

  Beğen

 4. Sayın Tunalı yazılarını büyük merakla takip edeb bir Trabzonlu ve Trabzonsporluyum.Yazılarınızın büyük kısmına da katılmaktayım.Evet dedikleriniz doğru ama sırf bir inat için bu yıl Trabzonspor için yazı yazmayışınız da bir seçiş ve vazgeçiş noktasına dayanmaktadır.Ama bunu sırf değer verdiğinizden böyle yaptığınızıda anlayabilmekteyim.Sözün özü sizin gibi bir yerlere ulaşması mümkün olan ve küçük de olsa bir grubu arkasından sürükleyebilecek kişilerin bazı şeylere ön ayak olmazı lazım.Sadece yazılar buralarda kalmamalı.Elinizi taşın altına koymalısınız.Saygılar.

  Beğen

 5. Hürriyet en çok satan gazete ise halen Trabzonda, diyecek birşey kalmıyor artık!

  Beğen

 6. Sayın Tunalı,
  Yazınıza katılmayacak bir Trabzon’lu olduğunu düşünmüyorum.Ama yerel medyanın bile halini gördükten sonra inanın ne diyeceğimi şaşırdım.Sizden bir ricam olacak tabii mümkünse.
  Bildiğiniz gibi şampiyonluğun çalınması hakemler vasıtasıyla oldu.Bu sezon gerek Trabzonspor’un ve gerekse dükalığın takımının lehine ve aleyhine yapılan hakem hatalarını içeren bir video hazırlanıp internet’e konulmasına önayak olabilirmisiniz.
  Evet bildiğiniz gibi ulusal medyada sesimiz çıkmıyor en azından internet ortamından insanlara ulaşmayı denesek ne olur?

  Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: